Lenox CLIP4YOU

Nasz klasyczny wzór o pożądanych przez klientów proporcjach. Odpowiednia ergonomia tego długopisu sprawia, że korzystanie z jego możliwości jest niezwykle satysfakcjonujące.

Szczegóły

Lenox CLIP4YOU

Nasz klasyczny wzór o pożądanych przez klientów proporcjach. Odpowiednia ergonomia tego długopisu sprawia, że korzystanie z jego możliwości jest niezwykle satysfakcjonujące.

Lenox CLIP4YOU


CLASSIC | TRANSPARENT | SATIN

Długopis z mechanizmem typu twist. Tworzywo pełne, przeźroczyste lub metalizowane, gładka polerowana powierzchnia. Szpica transparentna, metalowa chromowana, satynowa. Wkład niebieski Jumbo.Personalizacja

Pomysł

Nasi projektanci doradzą Ci jak sprawić, aby Twój długopis stał się prawdziwą gwiazdą! Wybierzemy odpowiednią bazę, kolor i sprawimy, aby ten niepozorny przedmiot codziennego użytku stał się jedyny w swoim rodzaju.

Korpus

Nadruk transfer 360 naokoło całej rurki. Dzięki niemu nadruk cechuje się niezwykłą precyzją. Nadruk chromowy natomiast, świetnie komponuje się z metalowymi częściami długopisów. Możliwe są również naklejki polimerowe, które polegają na pokryciu nadruku pełnokolorowego żywicą o trójwymiarowym efekcie.

Klips

Zaawansowane technologie pozwalają na wykonanie klipa w formie 2D, 2D+ lub 3D, choć właśnie trójwymiarowe klipy cieszą się największą popularnością i zainteresowaniem. Nadruki na klipach wykonane są cyfrowo w jakości fotograficznej, co umożliwia dopełnienie doskonałej jakości długopisów.

2D, 2D+ lub 3D

Nasze klipy mogą być płaskie, mogą mieć również formę przestrzenną (w formie reliefu), bądź posiadać kształty o bogatej fakturze czy wręcz rzeźbie. Klipy płaskie możemy wzbogacić niezwykle atrakcyjnymi naklejkami polimerowy

Tampodruk

Jest to technika odpowiednia niemal dla wszystkich powierzchni i kształtów.

Sitodruk

Metoda ta pozwala na zadruk całego obwodu rurki.

Nadruk cyfrowyfull colour

Nadruk cyfrowy full colour pozwala na uzyskanie obrazu w fotograficznej jakości o rozdzielczości 1440dpi.

Metaliczny nadruk

Unikatowa technologia pozwalająca na wgrzewanie folii chromowej na rurce.

Naklejka polimerowa

Motyw nadrukowany cyfrową, pełnokolorową techniką atramentową, w jakości fotograficznej, pokrywa się wypukłą, polimerową żywicą.

Transfer 360

Kolorowy nadruk w rozdzielczości 1440 dpi może odzwierciedlić dowolny motyw na całej powierzchni rurki.


Technologia

Nadruki, personalizacja

Długopisy DreamPen już w swojej podstawowej formie są piękne, kolorowe i różnorodne. Dzięki zastosowaniu różnych metod personalizacji mamy możliwość stworzenia niemalże dowolnego projektu.

Kolor tworzywa

Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi znanych i renomowanych producentów światowych, gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu z zachowaniem zamierzonej kolorystyki i transparentności przez wiele lat.

Tampodruk

Technika druku pośredniego, w której za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem, jesteśmy w stanie wykonać nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach.

Sitodruk

Sitodruk to technika, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na tłoczeniu farby przez matrycę.

Transfer 360

Technika ta daje nieograniczone możliwości personalizacji długopisów. Kolorowy nadruk w rozdzielczości 1440dpi może odzwierciedlić dowolny motyw na całej powierzchni rurki. Dzięki temu, nawet najdrobniejsze szczegóły będą wyraźnie widoczne.

Nadruk chromowy

W długopisach z częściami metalowymi, walory estetyczne znacznie podnosi zastosowanie nakładanej na gorąco folii metalizowanej. Technologia ta pozwala na wgrzewanie folii w dowolnym kształcie, co sprawia, że długopis staje się ciekawy, a zarazem bardzo elegancki.

Grawer

Technika laserowa charakteryzuje się bardzo trwałym i precyzyjnym znakowaniem metalowych powierzchni długopisów.

Naklejki polimerowe 3D

Elementy trójwymiarowe – naklejki polimerowe – w interesujący sposób wzbogacają zarówno wygląd, jak i użytkowanie długopisu.

Nadruk cyfrowy full colour

Nadruk cyfrowy full colour pozwala na uzyskanie obrazu w fotograficznej jakości o rozdzielczości 1440dpi.