Standard,but not really.

Wybierz swój kształt, kolor i modyfikuj. Przygotowaliśmy 30 standardowych modeli długopisów, które podkreślą charakter Twojej marki.

Standard,but not really.

Wybierz swój kształt, kolor i modyfikuj. Przygotowaliśmy 30 standardowych modeli długopisów, które podkreślą charakter Twojej marki.

Standardowe kolory tworzywa.

Stasowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi renomowanych producentów światowych gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu przez wiele lat.

Transparent


Classic - polished

O krokod dzieła!

Wybierz model długopisu, kolor, materiały i spersonalizuj go tworząc akcesorium godne Twojej marki. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie technologie i rozwiązania. Z nami łatwo jest być unikalnym.

O krokod dzieła!

Wybierz model długopisu, kolor, materiały i spersonalizuj go tworząc akcesorium godne Twojej marki. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie technologie i rozwiązania. Z nami łatwo jest być unikalnym.

Classic is always classy

Eleganckie, designerskie, smukłe, ergonomiczne - nazwij je, jak chcesz. Kolekcja standardowa to klasyczne wzory, które zawsze pozostaną w modzie. Spersonalizuj je według uznania, a my sprawimy, że staną się ponadczasowe.

Sposobów na 'WOW'jest kilka!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik drukarnia DreamPen realizuje najbardziej zaawansowane nadruki na długopisach – zarówno w technice sitodruku, tampodruku, metodą nadruku transferowego czy cyfrowego. Jako jedyna firma oferujemy również druk chromowy.

Nadruki, personalizacja

Długopisy DreamPen już w swojej podstawowej formie są piękne, kolorowe i różnorodne. Dzięki zastosowaniu różnych metod personalizacji mamy możliwość stworzenia niemalże dowolnego projektu.

Kolor tworzywa

Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi znanych i renomowanych producentów światowych, gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu z zachowaniem zamierzonej kolorystyki i transparentności przez wiele lat.

Tampodruk

Technika druku pośredniego, w której za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem, jesteśmy w stanie wykonać nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach.

Sitodruk

Sitodruk to technika, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na tłoczeniu farby przez matrycę.

Transfer 360

Technika ta daje nieograniczone możliwości personalizacji długopisów. Kolorowy nadruk w rozdzielczości 1440dpi może odzwierciedlić dowolny motyw na całej powierzchni rurki. Dzięki temu, nawet najdrobniejsze szczegóły będą wyraźnie widoczne.

Nadruk chromowy

W długopisach z częściami metalowymi, walory estetyczne znacznie podnosi zastosowanie nakładanej na gorąco folii metalizowanej. Technologia ta pozwala na wgrzewanie folii w dowolnym kształcie, co sprawia, że długopis staje się ciekawy, a zarazem bardzo elegancki.

Grawer

Technika laserowa charakteryzuje się bardzo trwałym i precyzyjnym znakowaniem metalowych powierzchni długopisów.

Naklejki polimerowe 3D

Elementy trójwymiarowe – naklejki polimerowe – w interesujący sposób wzbogacają zarówno wygląd, jak i użytkowanie długopisu.

Nadruk cyfrowy full colour

Nadruk cyfrowy full colour pozwala na uzyskanie obrazu w fotograficznej jakości o rozdzielczości 1440dpi.

Precyzja,jak ze snu

Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi znanych i renomowanych producentów światowych gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu. Dzięki temu kolorystyka i transparentności pozostanie bez zmian przez wiele lat. Sam proces produkcyjny wykorzystujący najnowocześniejsze urządzenia dozujące i mieszające w procesie wtrysku, zapewnia najwyższą powtarzalność barw.

A może Clip?

Wyróżnij się poprzez piękne i precyzyjne wzornictwo długopisu, dzięki naszej innowacyjnej technologii Clip4You. Pokaż nam swoją markę, a my stworzymy długopis, o jakim nie śniłeś!

Więcej informacji

Share The Dream

Daj znać innym co myślisz o naszych produktach. Podziel się DreamPen i sprawmy, aby każdy długopis mógł stać się prawdziwą gwiazdą!