Turn flatinto funky!

Wyróżnij się poprzez piękne i precyzyjne wzornictwo długopisu, dzięki naszej innowacyjnej technologii Clip4You.

Turn flatinto funky!

Wyróżnij się poprzez piękne i precyzyjne wzornictwo długopisu, dzięki naszej innowacyjnej technologii Clip4You.

Wyjątkowy od samego początku

Stwórz swój Clip4You w oparciu o linię bazowych długopisów wybierając z różnych wersji kolorystycznych oraz kolekcji. Część modeli występuje również w wersji z metalowymi elementami. Wszystko po to, aby stworzyć długopis, o jakim nie śniłeś!

Stworzonydla Ciebie!

Clip4you to rozwiązanie dla marek ceniących sobie prawdziwy indywidualizm. Stwórzmy jedyny w swoim rodzaju długopis dzięki szerokiej gamie personalizacji, technologii i dostępnych materiałów.

01

Pomysł

Nasi projektanci doradzą Ci jak sprawić, aby Twój długopis stał się prawdziwą gwiazdą! Wybierzemy odpowiednią bazę, kolor i sprawimy, aby ten niepozorny przedmiot codziennego użytku stał się jedyny w swoim rodzaju.

02

Korpus

Nadruk transfer 360 naokoło całej rurki. Dzięki niemu nadruk cechuje się niezwykłą precyzją. Nadruk chromowy natomiast, świetnie komponuje się z metalowymi częściami długopisów. Możliwe są również naklejki polimerowe, które polegają na pokryciu nadruku pełnokolorowego żywicą o trójwymiarowym efekcie.

03

Klips

Zaawansowane technologie pozwalają na wykonanie klipa w formie 2D, 2D+ lub 3D, choć właśnie trójwymiarowe klipy cieszą się największą popularnością i zainteresowaniem. Nadruki na klipach wykonane są cyfrowo w jakości fotograficznej, co umożliwia dopełnienie doskonałej jakości długopisów.

04

2D, 2D+ lub 3D

Nasze klipy mogą być płaskie, mogą mieć również formę przestrzenną (w formie reliefu), bądź posiadać kształty o bogatej fakturze czy wręcz rzeźbie. Klipy płaskie możemy wzbogacić niezwykle atrakcyjnymi naklejkami polimerowy

Case studies

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów. Nasze długopisy traktujemy, jak prawdziwe gwiazdy. Efekt? Sprawdź, jak odmieniamy doświadczenie obcowania z największymi, światowymi markami.

Share The Dream

Daj znać innym co myślisz o naszych produktach. Podziel się DreamPen i sprawmy, aby każdy długopis mógł stać się prawdziwą gwiazdą!