Eris CLIP4YOU

Ponadczasowa elegancja i uniwersalny minimalizm. Nasi projektanci zadbali, aby długopis Eris wyróżniał się swoją nienachalną gracją. Idealne wyważenie i najlepsze materiały sprawią, że Twoi klienci będą mieli go zawsze przy sobie.

Szczegóły

Eris CLIP4YOU

Ponadczasowa elegancja i uniwersalny minimalizm. Nasi projektanci zadbali, aby długopis Eris wyróżniał się swoją nienachalną gracją. Idealne wyważenie i najlepsze materiały sprawią, że Twoi klienci będą mieli go zawsze przy sobie.

Eris CLIP4YOU


CLASSIC | TRANSPARENT | SATIN

Długopis automatyczny, wciskany. Tworzywo pełne lub przeźroczyste, gładka polerowana powierzchnia. Przycisk i klips transparentny lub satynowy. Wkład niebieski Jumbo.Personalizacja

Pomysł

Nasi projektanci doradzą Ci jak sprawić, aby Twój długopis stał się prawdziwą gwiazdą! Wybierzemy odpowiednią bazę, kolor i sprawimy, aby ten niepozorny przedmiot codziennego użytku stał się jedyny w swoim rodzaju.

Korpus

Nadruk transfer 360 naokoło całej rurki. Dzięki niemu nadruk cechuje się niezwykłą precyzją. Nadruk chromowy natomiast, świetnie komponuje się z metalowymi częściami długopisów. Możliwe są również naklejki polimerowe, które polegają na pokryciu nadruku pełnokolorowego żywicą o trójwymiarowym efekcie.

Klips

Zaawansowane technologie pozwalają na wykonanie klipa w formie 2D, 2D+ lub 3D, choć właśnie trójwymiarowe klipy cieszą się największą popularnością i zainteresowaniem. Nadruki na klipach wykonane są cyfrowo w jakości fotograficznej, co umożliwia dopełnienie doskonałej jakości długopisów.

2D, 2D+ lub 3D

Nasze klipy mogą być płaskie, mogą mieć również formę przestrzenną (w formie reliefu), bądź posiadać kształty o bogatej fakturze czy wręcz rzeźbie. Klipy płaskie możemy wzbogacić niezwykle atrakcyjnymi naklejkami polimerowy

Tampodruk

Jest to technika odpowiednia niemal dla wszystkich powierzchni i kształtów.

Sitodruk

Metoda ta pozwala na zadruk całego obwodu rurki.

Nadruk cyfrowyfull colour

Nadruk cyfrowy full colour pozwala na uzyskanie obrazu w fotograficznej jakości o rozdzielczości 1440dpi.

Metaliczny nadruk

Unikatowa technologia pozwalająca na wgrzewanie folii chromowej na rurce.

Naklejka polimerowa

Motyw nadrukowany cyfrową, pełnokolorową techniką atramentową, w jakości fotograficznej, pokrywa się wypukłą, polimerową żywicą.

Transfer 360

Kolorowy nadruk w rozdzielczości 1440 dpi może odzwierciedlić dowolny motyw na całej powierzchni rurki.


Technologia

Nadruki, personalizacja

Długopisy DreamPen już w swojej podstawowej formie są piękne, kolorowe i różnorodne. Dzięki zastosowaniu różnych metod personalizacji mamy możliwość stworzenia niemalże dowolnego projektu.

Kolor tworzywa

Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi znanych i renomowanych producentów światowych, gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu z zachowaniem zamierzonej kolorystyki i transparentności przez wiele lat.

Tampodruk

Technika druku pośredniego, w której za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem, jesteśmy w stanie wykonać nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach.

Sitodruk

Sitodruk to technika, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na tłoczeniu farby przez matrycę.

Transfer 360

Technika ta daje nieograniczone możliwości personalizacji długopisów. Kolorowy nadruk w rozdzielczości 1440dpi może odzwierciedlić dowolny motyw na całej powierzchni rurki. Dzięki temu, nawet najdrobniejsze szczegóły będą wyraźnie widoczne.

Nadruk chromowy

W długopisach z częściami metalowymi, walory estetyczne znacznie podnosi zastosowanie nakładanej na gorąco folii metalizowanej. Technologia ta pozwala na wgrzewanie folii w dowolnym kształcie, co sprawia, że długopis staje się ciekawy, a zarazem bardzo elegancki.

Grawer

Technika laserowa charakteryzuje się bardzo trwałym i precyzyjnym znakowaniem metalowych powierzchni długopisów.

Naklejki polimerowe 3D

Elementy trójwymiarowe – naklejki polimerowe – w interesujący sposób wzbogacają zarówno wygląd, jak i użytkowanie długopisu.

Nadruk cyfrowy full colour

Nadruk cyfrowy full colour pozwala na uzyskanie obrazu w fotograficznej jakości o rozdzielczości 1440dpi.