produkcja-2

Produkcja elementów do długopisów odbywa się na urządzeniach skonfigurowanych na zasadzie modułowej. Skraca to znacznie cykl produkcji, podnosi wydajność oraz umożliwia błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów. Granulat i jego komponenty barwnikowe są tu poddane precyzyjnemu procesowi suszenia i mieszania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

produkcja

Wykwalifikowani pracownicy narzędziowni firmy DreamPen z precyzją poddają obróbce wysokogatunkową stal. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe i do perfekcji opanowaną sztukę przygotowywania form wtryskowych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

drukarnia

Zespół doświadczonych drukarzy realizuje najbardziej wymagające zlecenia, zachowując reżim technologiczny, wierność i powtarzalność kolorystyczną, precyzję i czystość nadruku.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

nadruki

Długopisy DreamPen są w swojej podstawowej formie piękne, kolorowe, różnorodne, gładkie, szronione,
z tworzywa pełnego lub transparentnego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

naklejki polimerowe 3d

Elementy trójwymiarowe – naklejki polimerowe –
w interesujący sposób wzbogacają zarówno wygląd,
jak i użytkowanie długopisu.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

chrom

Długopisy DreamPen są w swojej podstawowej formie piękne, kolorowe, różnorodne, gładkie, szronione,z tworzywa pełnego lub transparentnego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

kolor tworzywa

Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wraz z dodatkami barwiącymi znanych i renomowanych producentów światowych, gwarantują uzyskanie wymaganej trwałości wyrobu z zachowaniem zamierzonej kolorystyki
i transparentności przez wiele lat.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ